Filmowanie

WIDEOFILMOWANIE:

Film ślubny, filmowanie, wideofilmowanie Rzeszów,

Nasz film powstaje przy użyciu kamery i aparatu z szeroką gamą obiektywów o dużej głębi i plastyce obrazu, jednocześnie zachowując żywe kolory.

studio_kamart_ wideofilmowanie_Rzeszów_Sony

studio_kamart_film_ślubny_Sony_A7SII_aparat_bezlusterkowy

 

Gotowy film przekazujemy na płytach DVD z interaktywnym menu oraz w jakości HDV na eleganckim pendrivie. Chromowany nośnik w połączeniu z eko-skórą i stylowym etui, tworzy produkt elegancki który podkreśla tematykę okolicznościową.

wideofilmowanie_Rzeszów_pendrive1   film_ślubny_Rzeszów_pendrive2 film_ślubny_Rzeszów_pendrive3

Oczekujecie od nas dynamicznych i stabilnych ujęć? Aby uzyskać taki efekt poza statywem i monopodem używamy w naszej pracy gimbala firmy DJI Ronin i slidera.

wideofilmowanie_Rzeszów_sliderfilm_ślubny_Rzeszów_Dji_Ronin_Stabilizator_obrazu_Gimbal

 

 

 

 

 

 

Demo slider

 

Dźwięk który towarzyszy dynamicznym ujęciom rejestrujemy dzięki bezprzewodowym Urządzeniom Senheiser . Zapis dźwięku odbywa się na  cyfrowym rejestratorze stereo firmy Zoom.  Jego brzmienie jest kontrolowane za pomocą  miksera, dzięki czemu można cieszyć się wysoką jakością filmu. Film ślubny Rzeszów, filmowanie Rzeszów, wideofilmowanie Rzeszów,

film_ślubny_Rzeszów film_ślubny_Rzeszów Mixer_Behringer_film_ślubny_Rzeszów

Film ślubny Rzeszów, filmowanie Rzeszów, wideofilmowanie Rzeszów,

W naszej szerokiej ofercie znajdziecie także filmowanie z drona. Dron z kamerą umożliwia nagranie materiału filmowego w formacie HD i 4K. Ujęcia tego typu stanowią niezwykłe urozmaicenie każdego filmu. Film ślubny Rzeszów, filmowanie Rzeszów, wideofilmowanie Rzeszów,

s900_dron_Rzeszów_studio_kamart_ujęcia_z_drona

 

www.dron.studiokamart.pl

FacebookTwitterGoogle+Share