Wideofilmowanie

WIDEOFILMOWANIE:

Nasze filmy powstają przy użyciu kamery i aparatu z szeroką gamą obiektywów o dużej głębi i plastyce obrazu, jednocześnie zachowując żywe kolory.

Sony

Sony A7S II, aparat, bezlusterkowy

 

Gotowy materiał przekazujemy na płytach DVD z interaktywnym menu oraz w jakości HDV na eleganckim pendrivie. Chromowany nośnik w połączeniu z eko-skórą i stylowym etui, tworzy produkt elegancki który podkreśla tematykę okolicznościową.

    Ślub,przysięga,fotografia,rzeszów

Oczekujecie od nas dynamicznych i stabilnych ujęć? Aby uzyskać taki efekt poza statywem i monopodem używamy w naszej pracy gimbala firmy DJI Ronin i slidera.

big_SP_1000Dji Ronin M, Stabilizator obrazu, Gimbal

 

 

 

 

 

 

Demo slider

 

Dźwięk który towarzyszy dynamicznym ujęciom rejestrujemy dzięki bezprzewodowym Urządzeniom Senheiser . Zapis dźwięku odbywa się na  cyfrowym rejestratorze stereo firmy Zoom.  Jego brzmienie jest kontrolowane za pomocą  miksera, dzięki czemu można cieszyć się wysoką jakością filmu.

Zoom_H4n Sennheiser Mixer_Behringer

 

 

Swego rodzaju nowością w naszej ofercie jest filmowanie z drona. Dron z kamerą umożliwia nagranie materiału filmowego w formacie 4K. Ujęcia tego typu stanowią niezwykłe urozmaicenie każdego filmu. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem który może pracować w ciężkich warunkach, a materiał zarejestrowany może zostać przesłany na ziemie w formacie HDV.

s900_dron_studiokamart

 

www.dron.studiokamart.pl

FacebookTwitterGoogle+Share