Filmowanie i Fotografia Ślubna

Twój świat w centrum kadru

Kreatywne zdjęcia ślubne, dynamiczny nowoczesny film ślubny, teledysk ślubny, dron, plener ślubny w inny dzień – jeśli tego szukacie to dobrze trafiliście.

Filmowanie Fotografia Ślubna

Witamy na stronie STUDIO KAMART

Jesteśmy ludźmi, którzy dobrze wiedzą jak za pomocą odpowiedniego sprzętu wykonać perfekcyjny film ślubny. Fotograf natomiast szybko uchwyci mijające i już nie powracające chwile Waszego Ślubu. Chcemy je dla Was spleść w jedną całość i oddać w Wasze ręce prawdziwą historię o szczęściu i miłości.

Nasza wiedza, umiejętności i wieloletnie doświadczenie w stałym składnie powoduje że jego efektem są ciekawe ujęcia i świetne zdjęcia które można zobaczyć w Foto Galerii i Wideo Galerii . W czasie naszej pracy jesteśmy zgrani dlatego nie przeszkadzamy sobie wzajemnie walcząc o najlepsze ujęcia. Wykorzystujemy w naszej pracy profesjonalny sprzęt reporterski dzięki któremu uzyskujemy pożądaną jakość a dodatkowo dron wzbogaca film oraz teledysk ujęciami jakich normalnie nie uzyskamy filmując z ziemi.

Robimy to co kochamy i dlatego wychodzi nam to dobrze!!!

Jesteśmy z Rzeszowa i działamy głównie na terenie całego woj. podkarpackiego (Rzeszów, Krosno, Przemyśl, Tarnobrzeg). Dojedziemy jednak do każdego miejsca w całej Polsce i Europie.

Filmowanie i fotografia ślubna, okolicznościowa (chrzciny, komunie, studniówki).

Najważniejsze posiadamy pozwolenie na filmowanie oraz fotografię w obiektach sakralnych wydane przez kurię diecezjalną.

Podsumowując co nas najbardziej cieszy? Na przykład zadowolony klient, który poleca nasze usługi swoim członkom rodziny, przyjaciołom lub innym znajomym. Przede wszystkim lubimy kiedy o Nas dobrze mówią ponieważ Wasze opinie są tego dobrym przykładem. Można je znaleźć na takich portalach jak: Wesele z Klasą, Google, Facebook.

Filmowanie i fotografia ślubna – Twój świat w centrum kadru

Co nas wyróżnia spośród setek innych fotografów i filmowców? To już musicie Państwo sprawdzić sami.

Zatem można się z nami kontaktować odwiedzając nas osobiście, telefonicznie, poprzez email lub na facebook’u.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Studio Kamart

Fotografia Śluna | Filmowanie | Rzeszów | Podkarpacie

Polityka prywatności / Rodo

Realizacja: Studio Kamart

©2011-2020 Studio Kamart® Wszelkie Prawa zastrzeżone.