W naszej ofercie fotografii ślubnej znajdą Państwo

FOTOALBUMY i ALBUMY TRADYCYJNE ORAZ NOŚNIKI PENDRIVE.

Filmowanie & Fotografia ślubna  – Twój świat w centrum kadru 

Pendrive w eleganckim pudełku wyglądem przypomina małą szkatułkę. Ponieważ jest to ręcznie wykonane pudełko z nośnikiem USB, zapisujemy na nim zdjęcia z Waszej uroczystości. Urządzenie jest małe i zgrabne i z pewnością idealnie pasuje do całego reportażu ślubnego lub innych okoliczności. Najważniejsze jest, że dzięki szerokiej gamie dopasowanych do siebie materiałów pod względem kolorystycznym można je łączyć w harmonijne zestawy. Przede wszystkim nadaje ono eleganckiego charakteru na przykład w połączeniu z naszymi innymi produktami, ale może być także samodzielną pamiątką. Godnym uwagi jest fakt, że USB jest standardem, który odtworzymy w każdym urządzeniu w przeciwieństwie do płyt DVD i Blu-ray.

fotograf na ślub, wesele. Fotografia ślubna Rzeszów

Ważnym aspektem jest, że fotoalbum ma sztywne i grube karty o gramaturze 800g. Z pewnością są to eleganckie i ekskluzywne produkty, a świadczy o tym oprawa, która wykonana jest z wysokiej jakości eko-skóry oraz materiałów. Przede wszystkim szeroka gama kolorystyczna sprawia, że album, który Państwo dostają od nas będzie wspaniałą pamiątką na długie lata. Przykładowe projekty kart fotoalbumów można znaleźć tutaj.                                     

fotograf na ślub, wesele. Fotografia ślubna Rzeszów

 

W albumie tradycyjnym, najważniejsze jest to, że pomimo tradycyjnego wklejania zdjęć okładka może być zaprojektowana podobną techniką jak FOTOALBUM. Z pewnością jest to ciekawe rozwiązanie podnoszące standard albumu tradycyjnego. Dzięki temu otrzymujemy jeszcze bardziej spersonalizowany produkt, którego nie spotkamy na półce sklepowej.   

                                                                   fotograf na ślub, wesele. Fotografia ślubna Rzeszów

Z pewnością zainteresują Państwa opinie na temat naszej pracy i wykorzystywanych produktów. Można je znaleźć na takich portalach jak: Wesele z Klasą, Google, Facebook.

Studio Kamart

Fotografia Śluna | Filmowanie | Rzeszów | Podkarpacie

Polityka prywatności / Rodo

Realizacja: Studio Kamart

©2011-2020 Studio Kamart® Wszelkie Prawa zastrzeżone.