Filmowanie

WIDEOFILMOWANIE: Filmowanie

Film ślubny, filmowanie, wideofilmowanie Rzeszów,

Nasze filmy powstaje przy użyciu aparatu z szeroką gamą obiektywów o dużej głębi i plastyce obrazu, jednocześnie zachowując żywe kolory.

 

studio_kamart_film_ślubny_Sony_A7SII_aparat_bezlusterkowy

 

Gotowy film przekazujemy  w jakości HDV na eleganckim pendrivie. Chromowany nośnik w połączeniu z eko-skórą i stylowym etui, tworzy produkt elegancki który podkreśla tematykę okolicznościową.

wideofilmowanie_Rzeszów_pendrive1   film_ślubny_Rzeszów_pendrive2 film_ślubny_Rzeszów_pendrive3

Oczekujecie od nas dynamicznych i stabilnych ujęć? Aby uzyskać taki efekt poza statywem i monopodem używamy w naszej pracy gimbala firmy DJI Ronin i slidera.

wideofilmowanie_Rzeszów_sliderfilm_ślubny_Rzeszów_Dji_Ronin_Stabilizator_obrazu_Gimbal

 

 

 

 

 

 

 

 

Dźwięk który towarzyszy dynamicznym ujęciom rejestrujemy dzięki bezprzewodowym Urządzeniom Senheiser . Zapis dźwięku odbywa się na  cyfrowym rejestratorze stereo firmy Zoom.  Jego brzmienie jest kontrolowane za pomocą  miksera, dzięki czemu można cieszyć się wysoką jakością filmu. Film ślubny Rzeszów, filmowanie Rzeszów, wideofilmowanie Rzeszów,

film_ślubny_Rzeszów film_ślubny_Rzeszów Mixer_Behringer_film_ślubny_Rzeszów

Film ślubny Rzeszów, filmowanie Rzeszów, wideofilmowanie Rzeszów,

W naszej szerokiej ofercie znajdziecie także filmowanie z drona. Dron z kamerą umożliwia nagranie materiału filmowego w formacie HD i 4K. Ujęcia tego typu stanowią niezwykłe urozmaicenie każdego filmu. Film ślubny www.dron.studiokamart.pl

Share