STUDIO KAMART

Fotografia ślubna Plener ślubny Film ślubny Teledysk ślubny Film reklamowy Dron Twój świat w centrum kadru

Kreatywne zdjęcia ślubne, dynamiczny nowoczesny film ślubny, teledysk ślubny, dron, plener ślubny w inny dzień – jeśli tego szukacie to dobrze trafiliście.

Jesteśmy ludźmi, którzy dobrze wiedzą jak za pomocą odpowiedniego sprzętu wykonać perfekcyjny film ślubny. Fotograf natomiast szybko uchwyci mijające i już nie powracające chwile Waszego Ślubu. Chcemy je dla Was spleść w jedną całość i oddać w Wasze ręce prawdziwą historię o szczęściu i miłości.

Nasza wiedza, umiejętności i wieloletnie doświadczenie w stałym składnie powoduje że jego efektem są ciekawe ujęcia i świetne zdjęcia które można zobaczyć w Foto Galerii i Wideo Galerii . W czasie naszej pracy jesteśmy zgrani dlatego nie przeszkadzamy sobie wzajemnie walcząc o najlepsze ujęcia. Wykorzystujemy w naszej pracy profesjonalny sprzęt reporterski dzięki któremu uzyskujemy pożądaną jakość a dodatkowo dron wzbogaca film oraz teledysk ujęciami jakich normalnie nie uzyskamy filmując z ziemi.

Robimy to co KOCHAMY dlatego wychodzi nam to dobrze

Jesteśmy z Rzeszowa i działamy głównie na terenie całego woj. podkarpackiego (Rzeszów, Krosno, Przemyśl, Tarnobrzeg). Dojedziemy jednak do każdego miejsca w całej Polsce i Europie.

Filmowanie i fotografia ślubna, okolicznościowa (chrzciny, komunie, studniówki).
Co najważniejsze posiadamy pozwolenie na filmowanie oraz fotografię w obiektach sakralnych wydane przez kurię diecezjalną.

Podsumowując co nas najbardziej cieszy? Na przykład zadowolony klient, który poleca nasze usługi swoim członkom rodziny, przyjaciołom lub innym znajomym.
Przede wszystkim lubimy kiedy o Nas dobrze mówią ponieważ Wasze opinie są tego dobrym przykładem.
Można je znaleźć na takich portalach jak: Wesele z Klasą, Google, Facebook.

Co nas wyróżnia spośród setek innych fotografów i filmowców? To już musicie Państwo sprawdzić sami.
Zatem można się z nami kontaktować odwiedzając nas osobiście, telefonicznie, poprzez email lub na facebook’u.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Scroll to Top