O nas

Witamy na stronie STUDIO KAMART     Filmowanie & fotografia ślubna, okolicznościowa

Filmowanie i fotografia ślubna, okolicznościowa (chrzciny, komunie, studniówki).

My lubimy to co robimy. Kręcenie filmów i ich montaż, zdjęcia i ich obróbka to  nie tylko nasza praca, to także nasze życie. Przez przypadek za namową znajomego nakręciliśmy jego ślub i wesele, zrobiliśmy zdjęcia z tego dnia i tak się wszystko zaczęło. Słowem wciągnęło nas to. Od tamtej pory minęło już dobrych kilka lat, a my nabraliśmy większego doświadczenia w tej branży.

Jesteśmy ludźmi, którzy dobrze wiedzą jak za pomocą odpowiedniego sprzętu uchwycić szybko mijające i już nie powracające chwile Waszego Ślubu. Chcemy je spleść w jedną całość i oddać do waszych rąk prawdziwą historię o Waszym Szczęściu i Miłości.

Do obsługi Państwa uroczystości są trzy różne osoby: 2 kamerzystów i fotograf, czego efektem są oddzielne zdjęcia i film, a nie film i jego stopklatki. Robimy to co kochamy i dlatego wychodzi nam to dobrze!!! Kreatywne zdjęcia ślubne, dynamiczne nowoczesne filmy z ujęciami z drona  – jeśli tego szukacie to jesteście na dobrze trafiliście.

To my kamerzysta i fotograf na Wasz Ślub lub inną uroczystość.

Mamy swoją siedzibę w Rzeszowie. Działamy głównie na terenie całego woj. podkarpackiego (Rzeszów, Krosno, Przemyśl, Tarnobrzeg), ale „bywamy” także w Krakowie, Tarnowie i dojedziemy do każdego miejsca w całej Polsce i Europie.

Posiadamy pozwolenie na filmowanie oraz fotografię w obiektach sakralnych wydane przez Kurię Diecezjalną.

A co nas najbardziej cieszy? Zadowolony klient, który poleca nasze usługi swoim członkom rodziny, przyjaciołom lub innym znajomym. Lubimy kiedy o nas dobrze mówią.                                                                   Filmowanie & fotografia ślubna, okolicznościowa
Co nas wyróżnia spośród setek innych fotografów i kamerzystów? To już musicie Państwo sprawdzić sami.
Można się z nami kontaktować odwiedzając nas osobiście, telefonicznie, poprzez email lub za pośrednictwem profilu na Facebook’u.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.                               Filmowanie & fotografia ślubna, okolicznościowa
Share